Siteul Executari.com foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES [X]
FILTRE DE CĂUTARE
CALENDAR LICITAȚII
ANUNȚUL ZILEI
Tip vânzare: Licitaţie publică
Data licitatiei: in curs de actualizare
Teren extravilan - 50.53ha, Copacel
Locatie: Copacel, Judetul Bihor
Pret de pornire: 272.500 EUR
poza Teren extravilan - 50.53ha, Copacel
Corina Butnariu
0748...
vezi tot numărul
Persoană Fizică
Societate
Detalii

Propunem spre vanzare, la licitatie publica, mai multe loturi de teren arabil extravilan in suprafata totala de 50.53 ha, situate in judetul Bihor, pe teritorul comunei Copacel. Cele 50 loturi de teren sunt identificate cu urmatoarele suprafete, carti funciare si numere cadastrale:

 Pret 1.347.583 lei

Nr crtLocalitateCFNr cadSupraf haValoare lei
1Copacel51982519822.344964,336
2Copacel51983519832.344964,336
3Copacel52496524960.482013,362
4Copacel52447524470.963926,229
5Copacel52447524470.32138,908
6Copacel52489524890.481913,362
7Copacel52504525040.481913,362
8Copacel52474524741.445939,591
9Copacel52001520010.481913,362
10Copacel52502525021.927852,953
11Copacel52475524750.27375,444
12Copacel52491524910.289714,847
13Copacel52471524710.200110,393
14Copacel52472524720.20743,959
15Copacel52025520251.445939,591
16Copacel52452524521.927952,953
17Copacel51999519990.963926,229
18Copacel52009520091.445939,591
19Copacel52017520171.445939,591
20Copacel51995519950.963926,229
21Copacel52448524480.963926,229
22Copacel52439524390.963926,229
23Copacel52014520140.963926,229
24Copacel52446524460.963926,229
25Copacel51996519961.445839,591
26Copacel52003520030.963926,229
27Copacel52000520000.963926,229
28Copacel52013520131.927852,953
29Copacel52022520220.963926,229
30Copacel52436524360.963926,229
31Copacel52437524370.963926,229
32Copacel52007520070.481913,362
33Copacel51993519930.481913,362
34Copacel52004520041.000027,219
35Copacel52011520110.963926,229
36Copacel51998519980.963926,229
37Copacel52008520081.445928,704
38Copacel52495524950.963926,229
39Copacel52016520160.963919,301
40Copacel51994519940.963926,229
41Copacel52024520240.964026,229
42Copacel50594505942.158042,561
43Copacel50680506801.151022,765
44Copacel52487524870.722919,796
45Copacel52519525191.445939,591
46Copacel52505525050.481913,362
47Copacel52515525150.963826,229
48Copacel52477524770.32138,908
49Copacel52501525010.642617,816
50Copacel52467524670.963826,229


Categoria: Terenuri in Copacel
Cod anunt: 103140
Caracteristici
Harta

Anunturi similare
Vezi detalii
ORADEA CENTURA - TEREN INTRAVILAN 18,000 MP- PLAN 2
275.000 EUR+tva

Locatie: Str. Ogorului, Oradea, judetul Bihor

Vanzare directa
Publicitate


Vezi detalii
PALEU BIHOR TEREN 3 HECTARE DE VANZARE
221.000 EUR+tva

Locatie: INTRAVILAN ARABIL SI EXTRAVILAN, Paleu, judetul Bihor

Vanzare directa
Vezi detalii
Teren extravilan - 27.293 m²
207.225 RON

Locatie: Magesti, judetul Bihor

Data licitatiei: 7-07-2022 10:00
(mai sunt: 6 zile 8h 17m )
Vezi detalii
Teren extravilan - 3199m², Paleu
197.336,25 RON

Locatie: Paleu, judetul Bihor

Data licitatiei: in curs de actualizare
Vezi detalii
Teren extravilan - 17 265 m², Les
352.274 RON

Locatie: Les, judetul Bihor

Data licitatiei: in curs de actualizare